Dzień Babci i Dziadka
Dodane przez admin dnia Styczeń 31 2014 10:04:03

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W Szkole Podstawowej w Górze Motycznej zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Dnia 18 stycznia odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie dyrektor szkoły pani Małgorzata Żabicka przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami. W pięknie udekorowanej sali dzieci klas 0-III ze swoimi wychowawczyniami przygotowały piękny koncert życzeń, na który złożyły się wzruszające wiersze, piosenki okolicznościowe, scenki humorystyczne.
Oprócz montażu słowno - muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków. Frekwencja jak co roku dopisała. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie.
Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dziadkom występ ich wnucząt bardzo się podobał, o czym mogły świadczyć głośne brawa i uśmiechy zadowolenia na ich twarzach.
Rodzice pod kierunkiem przewodniczącej Rady Rodziców pani Renaty Piękoś przygotowali słodki poczęstunek dla wszystkich obecnych. Następnie odbyła się wspólna zabawa karnawałowa z wodzirejem, na której wszyscy się świetnie bawili.Zdjęcia do obejrzenia w galerii.

Zapraszamy!!!

"Galeria"